>

Ana Sayfa/Kurumsal

KURUMSAL

Misyonumuz: Hayallerinizi gerçekleştirmek

Polat Endüstriyel, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma sekteröründe hizmet veren İzmir merkezli bir firmadır. 2005 yılından beri edindiği tecrübesi ve günümüz ihtiyaçlarını karşılayan tasarımları ile sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren en son tasarımları takip edip son teknolojileri ürünleri kullanmaktayız. Polat Endüstriyel Mutfak sırası ile,


  • Proje
  • İmalat
  • Montaj
  • Satış sonrası alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamız ululararası standartlara uygun olarak Hotel, Restaurant, Cafe&Bar, Patiseri, Braseri, Fast-Food, Fabrika, Hastane, Tatil Köyü, Askeri Kışlalar ve Okullar gibi toplu yaşam alanlarında verimli ve hijyenik Endüstriyel Mutfak ve Soğutma ekipmanları üretmektedir. Ayrıca Dünya'ca ünlü markaların ürünlerini bu projelerimizde kullanarak anahtar teslimi projeler gerçekleştirmekteyiz. Polat Endüstriyel Mutfak olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve işletmenin koşullarını gözeterek en verimli mutfağa ulaşmayı ilke edinmiştir.Yemek dağıtım sistemi, mutfak hazırlık alanı, şov pişirme... Gözlerinizi kapatıp bu alanlardan her hangi birinin nihani görünümünü hayal ettiniz mi? Onlarda hangi renkleri görüyorsunuz? Sizce hangi malzemeden yapılmalılar?

Hayaliniz neydi?


Bir yemek servisi ortamı tasarlarken, en cesur, yenilikçi ve özgün fikirler (takip edilen konsept daha iyi yansıtanlar) standart mutfak mobilyaları ile sınırlandırılamaz. Hayal gücü normal boyutların ve malzemelerin ötesinde olduğundan, orijinal fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için gerçek ve doğru bir şekilde yardım etmeyi çok isteriz Polat Endüstriyel Mutfak özel üretim çözümleri için yanınızda. Herhangi bir standart üretim yaklaşımının çok ötesinde, eşsiz derecede yapıcı, esnek ve ayrıntılara en titiz özeni göstererek heterojen malzemeleri yönetmede uzman olarak tanınıyoruz.
ADRES

Aşık Veysel Mh. 4001 Sk. No:10 Karabağlar-İzmir
TELEFON

0232 2655100 / 0232 2652100 / 0532 4506092
MAIL

info@polatmutfak.com