Ana Sayfa/Hakkımızda

KURUMSALPolat Professional, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma sekteröründe hizmet veren İzmir merkezli bir firmadır. 2005 yılından beri edindiği tecrübesi ve günümüz ihtiyaçlarını karşılayan tasarımları ile sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olmuştur.Kurulduğunu günden beri en son tasarımları takip eden ve teknolojiyi ürünlerinde kullanana Polat Professional sırası ile,

• Proje
• İmalat
• Montaj
• Satış sonrası hizmetler alanında hizmet vermektedir.

Firmamız ulular arası standartlara uygun olarak Hotel, Restaurant, Cafe&Bar, Patiseri, Braseri, Fast-Food, Fabrika, Hastane, Tatil Köyü, Askeri Kışlalar ve Okullar gibi toplu yaşam alanlarında verimli ve hijyenik Endüstriyel Mutfak ve Soğutma ekipmanları üretmektedir. Ayrıca Dünya'ca ünlü markaların ürünlerini bu projelerimizde kullanarak anahtar teslimi projeler gerçekleştirmekteyiz. Polat Professional olarak müşterilerimizin  ihtiyaçlarını ve işletmenin koşullarını gözeterek en verimli mutfağa ulaşmayı ilke edinmiştir.


Vizyonumuz

Polat Professional olarak müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerini ön planda tutan farklı tasarımlarımız ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında bilinirliği ve saygınlığı yüksek bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, ithal ettiğimiz marka ve ürünler ile müşteriye özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.
Uniqe designs for uniqe places...
ADRES

Aşık Veysel Mh. 4001 Sk. No:10 Karabağlar-İzmir
TELEFON

0232 2655100 / 0232 2652100 / 0532 4506092
MAIL

info@polatmutfak.com